Masaż Twarzy Kobido

Masaż KOBIDO to niepowtarzalna forma sztuki masażu liftingującego, wywodząca się z Japonii oznaczająca ”Starożytną drogę do Piękna”. To rytuał który dzięki swojej złożoności i intensywności technik działa na głębszych warstwach naszej skóry i mięśni. Masaż charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców z jaką terapeuta wykonuje masaż i wszystkie jego etapy. Etapy te następują po sobie nie bez powodu, na początku sesja masażu zaczyna się gładkimi i delikatnymi ruchami, które mają na celu  zniwelowanie napięć oraz zrelaksowanie pacjenta, a następnie w celu pobudzenia krążenia i wyliftingowania skóry twarzy ruchy zaczynają się intensyfikować  tj:szczypanie, delikatne podciąganie, ugniatanie oraz wygładzanie skóry.

Masaż KOBIDO znany jako”niechirurgiczny lifting twarzy” jest wskazany dla wszystkich osób ceniących sobie połączenie relaksu oraz naturalnego  efektu liftingu przy jednej sesji. Osób cierpiących na migreny, oraz  nadmierne zaciskanie stawu żuchwowo-skroniowego tzn. „bruksizmu”.

Efekty jakie możemy zauważyć po masażu KOBIDO to:

Przeciwwskazania:

Masaż KOBIDO można łączyć z zabiegami pielęgnacyjnymi przy jednej sesji. Zalecana częstotliwość to 2x w tyg przez pierwszy miesiąc, a następnie 1x w tyg. Najistotniejsza dla osiągnięcia zadowalających efektów jest systematyczność.