Depilacja laserowa

Depilacja laserowa – nowoczesny sposób na pozbycie się owłosienia z każdej części ciała

depilacja laserowa Depilacja laserowa to w pełni bezpieczny zabieg kosmetyczny, który pozwala na całkowite lub prawie całkowite usunięcie owłosienia z wybranych części ciała na długi czas. Polecany jest szczególnie dla osób, u których pojawiają się podrażnienia czy stany zapalne po depilacji wykonanej tradycyjnymi metodami. Depilacja laserowa rekomendowana jest również osobom zmagającym się z tendencją do wrastania włosków. Po serii zabiegów depilacji laserowej cieszyć się można efektem całkowicie gładkiej skóry bez powracających włosków.

Przeciwwskazania do przeprowadzenia wykonania depilacji laserowej to:

  • opalona skóra,
  • stosowanie samoopalaczy, bronzerów i środków doustnych zawierających betakaroten,
  • przyjmowanie leków światłoczułych,
  • infekcje o podłożu wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym w części ciała poddawanej zabiegowi,
  • ciąża,
  • nowotwory.

Depilacja laserowa w Salonie Kosmetycznym Ostrobramska Beauty Clinic

Wykonujemy depilację laserową laserem Light Sheer dowolnych obszarów ciała, między innymi okolic bikini, twarzy, pach, rąk, nóg czy pleców. Podczas zabiegów depilacji laserowej korzystamy z zaawansowanej technologii, która pozwala na skuteczne usuwanie owłosienia zarówno cienkiego i słabego, jak i również ciemnego i mocnego. 

Wybierając zabieg depilacji laserowej w Salonie Kosmetycznym Ostrobramska Beauty Clinic możesz mieć pewność, że oddajesz swoje ciało w ręce profesjonalistów. Nasz zespół to doświadczony, przeszkolony i w pełni wykwalifikowany personel, który otoczy Cię należytą opieką – dobierze odpowiednie narzędzia, skutecznie przeprowadzi depilację laserową, odpowie na każde pytanie, a także doradzi i podpowie jak pielęgnować skórę po zabiegu.

Depilacja laserowa – Warszawa 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z usług depilacji laserowej. Nasz Salon Kosmetyczny Ostrobramska Beauty Clinic zlokalizowany jest na Pradze-Południe przy ul. Motorowej 10B. Do zarezerwowania wizyty zapraszamy jednak zarówno Klientki z okolicznego Gocławia i Saskiej Kępy, jak i również pozostałych obszarów Warszawy.

W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt. Zapraszamy!