Kim jesteśmy?

Ostrobramska Beauty Clinic  to zespół dyplomowanych specjalistów związanych z dziedziną kosmetologii estetycznej, mających duże doświadczenie w dobieraniu i przeprowadzaniu zabiegów  ukierunkowanych na modelowanie sylwetki, redukcję niedoskonałości skóry i ciała (m.in. cellulit, blizny, rozstępy) oraz zabiegów służących pielęgnacji, rewitalizacji i odmładzaniu skóry ciała i twarzy.

Każdym naszym Klientem zajmują się kosmetolodzy, którzy swoją wiedzę zdobywali w najlepszych placówkach edukacyjnych i którą wciąż pogłębiają oraz aktualizują.

Potwierdzeniem najwyższych kwalifikacji członków zespołu Ostrobramska Beauty Clinic są liczne certyfikaty i wielu zadowolonych Klientów, którzy powracają na kolejne zabiegi.

Jak działamy?

Głęboko wierzymy, że piękno ciała łączy się z dobrym samopoczuciem, samoakceptacją i zdrowiem. Zgodnie z tą filozofią w Ostrobramska Beauty Clinic  o każdego naszego Klienta dbamy kompleksowo, zawsze jednak w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby. Poznajemy je podczas konsultacji, która obejmuje wywiad z Klientem i analizę aktualnego wyglądu oraz stanu zdrowia.

W każdym zabiegu optymalnie wykorzystujemy moc pielęgnacji opartej na naturalnych składnikach kosmetyków renomowanych marek i możliwości zaawansowanej technologii zapewnianej przez nowoczesne urządzenia. Realizacji indywidualnej ścieżki pielęgnacyjnej towarzyszy przyjemny relaks podczas pobytu w naszym salonie. Takie podejście gwarantuje efekty najlepsze z możliwych do osiągnięcia u danego Klienta.

Oferujemy:

Poza tym:

NASZE SOCIAL MEDIA: