Depilacja woskiem

depilacja woskiem Jeżeli chcesz, aby Twoje nogi wyglądały pięknie i były idealnie gładkie przez cały rok, nie tylko latem, to koniecznie skorzystaj z usług naszego salonu kosmetycznego mieszącego się w dzielnicy Praga–Południe w Warszawie. Wykonamy dla Ciebie profesjonalną depilację woskiem nóg oraz innych partii ciała.

Każda z kobiet marzy o idealnie gładkich nogach, które będą się świetnie prezentować latem, gdy ubierze sukienkę lub krótkie spodenki. Idealnie gładkie nogi, bez zbędnego owłosienia chcemy mieć jednak nie tylko latem, ale również  zimą. Rośnie również liczba mężczyzn, którzy decydują się na tego rodzaju zabiegi. Wydepilowana skóra mniej się poci, a także wygląda bardziej estetycznie.

Depilacja woskiem – najpopularniejsza metoda depilacji

Depilacja woskiem jest jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. To jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wiele innych metod depilacji jest mniej skutecznych, ponieważ metody te usuwają włos jedynie z powierzchni skóry. Rozgrzany wosk dociera głęboko jest więc w stanie usunąć włos wraz z cebulką. Usunięcie owłosienia wraz z cebulką powoduje, że odrastanie trwa o wiele dłużej, a włosy z czasem stają się coraz rzadsze i cieńsze.

Depilacja woskiem polega na podgrzaniu wosku tak, by uzyskać półpłynną konsystencję. Następnie wosk nakładany jest na skórę szpatułką zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie włosy wraz z cebulkami są usuwane – wosk zrywa się w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa. Zabieg depilacji odbywa się w odpowiednio przygotowanym gabinecie, który zapewnia maksymalny komfort i wygodę naszym Klientom. Oferujemy depilację przy użyciu najwyższej jakości wosku przy jednoczesnym zapewnieniu miłej i profesjonalnej obsługi.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, w tym zabiegi depilacji woskiem – depilację nóg, pach, bikini, a w przypadku panów klatki piersiowej oraz pleców. Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu najlepszej jakości kosmetyków. Serdecznie zapraszamy.