Karboksyterapia w Warszawie

karboksyterapia warszawa

Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów upiększających i redukujących cellulit. Karboksyterapia w Warszawie to terapia mająca na celu poprawienie różnych partii – nie tylko na tułowiu czy nogach, ale też na twarzy. Nasi kosmetolodzy niezwykle chętnie wykonują ten nowoczesny zabieg medycyny estetycznej, polecając go osobom szukającym bezpiecznych i skutecznych metod poprawiania wyglądu.

Na czym polega karboksyterapia?

Karboksyterapia polega na podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednio odmierzonych dawek medycznego dwutlenku węgla. Zabieg przebiega pod pełną kontrolą doświadczonego kosmetologa, który dba o dobre samopoczucie klienta. Gaz, z uwagi na swoją strukturę, łatwo przenika do precyzyjnie wybranych miejsc, wywołując rozszerzanie naczyń krwionośnych i sprzyja powstawaniu nowych.

W ten sposób udaje się zwiększyć przepływ krwi i dostarczanie substancji odżywczych do wybranych partii ciała.

Dla kogo jest karboksyterapia?

Karboksyterapia jest zabiegiem, któremu mogą poddać się wszyscy szukający skutecznego sposobu na pozbycie się oznak starości i innych zmian skórnych. To propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, borykających się z:

  • cellulitem i nadmiernym rozrostem tkanki tłuszczowej,
  • rozstępami, bliznami,
  • zwiotczałą skórą, która utraciła elastyczność,
  • cieniami, workami pod oczami,
  • odmładzania skóry rąk, dekoltu,
  • trudno gojącymi się ranami,
  • wypadaniem włosów,
  • drugim podbródkiem.

Osobami, które nie powinny korzystać z zabiegu są przede wszystkim ci, cierpiący na zdiagnozowaną hemofilię, nowotwory, zakażenia bakteryjne i wirusowe, cukrzycę, jaskrę. Zabieg nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Efekty karboksyterapii

Efektem karboksyterapii jest przede wszystkim wzrost dopływu tlenu do wybranych partii ciała. To przekłada się na szybszy porost włosów i pozbycie się problemów z łysieniem plackowatym. Zauważalna jest także redukcja rozstępów, tkanki tłuszczowej oraz większa synteza kolagenu i elastyny. Do udowodnionych korzyści zalicza się także szybsze gojenie ran i owrzodzeń żylakowych.

Zabieg karboksyterapii w Ostrobramska Beauty Clinic

Poddaj się zabiegowi karboksyterapii w Ostrobramska Beauty Clinic. To miejsce, w którym czekają na Ciebie profesjonaliści wykorzystujący nowoczesny sprzęt do zwalczania problemów skórnych. Dzięki nim możesz rozprawić się z cellulitem, zmarszczkami, pożegnać problem wypadających włosów oraz owrzodzeń i pajączków na ciele.

Umów się na wizytę. Podczas konsultacji odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze metody leczenia.