Endermologia

endermologia warszawa gdzie najlepiej

Domowa pielęgnacja, zbilansowana dieta, nawadnianie organizmu, ćwiczenia… masz wrażenie, że robisz wszystko, co trzeba, aby Twoje ciało dobrze wyglądało? Gdy mimo wysiłków nie udaje się zbliżyć do ideału, możesz poczuć frustrację i zniechęcenie. Wtedy pomyśl o wsparciu – endermologia okaże się doskonałym wyborem, bo przynosi długo utrzymujące się rezultaty szybko.

Jak działa endermologia?

Endermologia to niezwykle popularny zabieg kosmetyczny, który wspomaga odchudzanie. Masaż podciśnieniowy w Ostrobramska Beauty Clinic jest wykonywany z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętów. Oczywiście obsługują je doświadczeni masażyści. W ten sposób oddziałuje się nie tylko na zewnętrzne, ale też głębsze partie skóry, poprawiając jej jędrność, elastyczność oraz regenerując mięśnie zmęczone po treningu.

Efekty endermologii:

  • modelowanie sylwetki,
  • redukcja cellulitu,
  • wyszczuplanie,
  • redukcja obrzęków,
  • poprawa krążenia,
  • łagodzenie bóli mięśniowych.

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby zauważyć powyższe rezultaty? Zazwyczaj seria obejmuje około 10 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu.

Kiedy zdecydować się na endermologię?

Pomimo tego, że tak samo jak w przypadku innych zabiegów kosmetologicznych czy z zakresu medycyny estetycznej, również tutaj występują pewne przeciwskazania, to jednak endermologia jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i dostępnym dla większości osób. Najchętniej korzystają z niego walczący z cellulitem i próbujący wymodelować swoją sylwetkę. Naszymi klientami są również sportowcy, którym zależy na szybszym powrocie do formy i regeneracji po kontuzjach czy przeciążeniach.

Przebieg zabiegu endermologii

Zabieg endermologii w Warszawie w Ostrobramska Beauty Clinic odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego kosmetologa. Korzysta on z nowoczesnego urządzenia do wykonywania masażu podciśnieniowego, regulując tempo i moc jego pracy. Masaż mechaniczny udrażnia układ krwionośny oraz limfatyczny. Dobre efekty udaje się uzyskać za sprawą wymiennych końcówek, które emitując skoncentrowane ultradźwięki na wybrany obszar ciała.

Endermologia w Ostrobramska Beauty Clinic

Endermologia w Warszawie? Tylko w Ostrobramska Beauty Clinic! Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wysokimi kwalifikacjami, z których wiele potwierdzają certyfikaty oraz zaświadczenia. U nas wiesz, że jesteś w dobrych rękach, możesz poczuć się bezpiecznie i wiesz, że opuścisz gabinet zadowolony. Już teraz zachęcamy do umówienia wizyty w naszym salonie! Czekamy właśnie na Ciebie.