STORZ MEDICAL

 

Fala uderzeniowa Storz – Warszawa

Twoim problemem jest cellulit i tłuszcz, którego trudno się pozbyć? Czasem nawet dieta czy ćwiczenia to za mało, aby skutecznie zwalczyć te problemy i cieszyć się idealnie gładką, jędrną skórą. Jeżeli chcesz, abyśmy wspomogli Cię w tej walce, to umów się na zabieg Storz. Jest to metoda oddziaływania na wybrane partie ciała za pomocą fali akustycznej. Emitowanie jej w konkretne miejsca daje pożądane efekty biologiczne, tj. usprawnienie procesów metabolicznych oraz ich aktywację. W ten sposób tkanka łączna pobudza się do aktywności, a to przekłada się na redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki.

Jakie efekty daje zabieg Storz?

Storz w Warszawie, ale nie tylko, cieszy się dużą popularnością z uwagi na swoją skuteczność. Zabiegi są bezpieczne i, o ile dana osoba nie ma przeciwwskazań do ich wykonania, to mogą  być przeprowadzane bez ograniczeń. Najlepsze rezultaty daje wykupienie serii kilku zabiegów, zazwyczaj od 6 do 10, które przeprowadza się w odstępach – od 3 do 7 dni. A czego możesz oczekiwać po ich zakończeniu?
  • Wygładzenia cellulitu w wyniku mechanicznego stymulowania tkanek, poprawy krążenia oraz wygładzenia skóry,
  • Wymodelowanej sylwetki poprzez redukcję warstwy tłuszczowej znajdującej się tuż pod skórą,
  • Ujędrnienia skóry poprzez poprawienie jej elastyczności,
  • Spłycenia zmarszczek, poprawienia struktury skóry i zamknięcia rozszerzonych porów.

Jak przebiega Storz?

W Ostrobramska Beauty Clinic zależy nam na tym, aby klienci byli dobrze poinformowani o tym, jakiemu zabiegowi się poddają i na czym on będzie polegał. To buduje zaufanie i sprawia, że wiesz, czego się spodziewać. Zabieg falą akustyczna polega na skorzystaniu z nowoczesnego urządzenia z końcówką pokrytą warstwą żelu. Pod wpływem emitowanych fal akustycznych udaje się stymulować mikrokrążenie w głębszych warstwach skóry. Zawsze też dobieramy moc, tempo oraz częstotliwość zabiegów Storz do indywidualnych potrzeb oraz obszaru skóry, którego dotyczą.

Fala uderzeniowa Storz w Ostrobramska Beauty Clinic w Warszawie

Zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej Storz w Warszawie są wykonywane przez specjalistów z kliniki Ostrobramska Beauty Clinic. Zabieg trwa zazwyczaj około 30 do 45 minut. Można wykonywać go na wszystkich typach skóry, jednak pamiętaj, że podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej specjalista sprawdzi, czy nie występują przeciwwskazania do zabiegu.

Fala Uderzeniowa na cellulit Warszawa

Sam Storz jest nieinwazyjny. Nie powoduje uszkodzeń ani zmian na skórze, dzięki czemu nie musi się ona długo goić ani odpoczywać. Jedynym śladem po zabiegu Storz w obrębie brzucha, ud, pośladków czy ramion mogą być punktowe zaczerwienienia oraz niewielkie siniaki. Nie przeszkadzają one jednak w normalnym funkcjonowaniu. Zapomnij o cellulicie dzięki skutecznej terapii falą uderzeniową w Warszawie. Już dzisiaj zarezerwuj wizytę w naszej klinice. Masz pewność, że tutaj trafisz pod opiekę dobrego kosmetologa, który doskonale będzie wiedział, w jaki sposób zaplanować i poprowadzić zabiegi falą uderzeniową Storz, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo i satysfakcję po opuszczeniu gabinetu.