Innowacyjny zabieg mezoterapii mikroigłowej Dermapen 4

dermapen Dermapen 4 to wielofunkcyjne narzędzie najnowszej generacji, służące do przeprowadzania zabiegów na całej twarzy, dekolcie, brzuchu, udach czy pośladkach, a nawet obszarach trudno dostępnych, takich jak okolice oczu czy ust. Zabieg mezoterapii mikroigłowej przy użyciu Dermapen 4 rekomendowany jest przede wszystkim osobom, u których występują pierwsze oznaki starzenia się – pojawiają się zmarszczki, skóra staje się wiotka i mało elastyczna. Terapię zastosować można również w przypadku skóry skłonnej do trądziku, z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami.

Zabieg Dermapen 4 w Salonie Kosmetycznym Ostrobramska Beauty Clinic

W naszym Salonie Kosmetycznym wykonujemy zabieg mezoterapii mikroigłowej przy wykorzystaniu najnowszego urządzenia jakim jest Dermapen 4. Wykonanie zabiegu Dermapen 4 skutkuje przebudową tkanek oraz znacznym wzmocnieniem stanu skóry. Widoczne efekty pojawiają się zazwyczaj po wykonaniu dwóch lub trzech zabiegów i są to:

• spłycenie zmarszczek,
• zmniejszenie widoczności porów,
• poprawa elastyczności, napięcia i unaczynienia się skóry,
• uzyskanie odżywienia i nawilżenia,
• redukowanie widoczności rozstępów, blizn potrądzikowych i pooparzeniowych.

zabieg mezoterapii

Zabieg Dermapen 4 polecamy szczególnie osobom, które poszukują doskonałych rezultatów i komfortu bez narażenia na długotrwałą rekonwalescencję. Gwarantujemy skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość przeprowadzonej terapii. Z naszej strony możesz liczyć również na profesjonalną opiekę wykwalifikowanych specjalistów, indywidualne podejście oraz fachową pomoc i doradztwo.

Zabieg Dermapen 4 Warszawa

Szukasz sprawdzonego i zaufanego Salonu Kosmetycznego, w którym wykonasz zabieg urządzeniem Dermapen 4? Nasz Gabinet jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Zainteresowanych z całego terenu miasta Warszawa, a w szczególności dzielnic Praga-Południe, Gocław i Saska Kępa zachęcamy do odwiedzenia Salonu Ostrobramska Beauty Clinic zlokalizowanego przy ul. Motorowej 10B. Zapraszamy do zarezerwowania wizyty w dogodnym terminie. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem.