HIFU w Warszawie

hifu warszawa

Nieinwazyjny zabieg HIFU w Warszawie cieszy się ogromną popularnością. W Ostrobramska Beauty Clinic czekają na Ciebie wyspecjalizowani kosmetolodzy, którzy zajmą się poprawą Twojego wyglądu oraz samopoczucia. W jaki sposób? Korzystając z bezpiecznej terapii poprawiającej jędrność oraz napięcie skóry. W tym celu mamy sprzęt emitujący skoncentrowane fale ultradźwiękowe na wybranym obszarze ciała.

HIFU – nowoczesny zabieg liftingujący

Zabieg HIFU jest uznawany za bardzo bezpieczny, nowoczesny, ale też komfortowy dla pacjenta. Dlaczego? Bo jest bezinwazyjny, co oznacza, że podczas sesji nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka ani uszkodzenia przylegających do niego tkanek. To z kolei oznacza bardzo szybką i sprawną regenerację, bez efektów ubocznych, bólu czy ograniczeń w codziennych aktywnościach.

Dla kogo jest HIFU?

O ile nie jesteś w gronie osób, które mają przeciwwskazania do poddania się zabiegowi HIFU, o tyle bezpiecznie możesz do niego przystąpić. Ostatecznej kwalifikacji i tak dokona nasz doświadczony kosmetolog. Zabieg polecamy zwłaszcza osobom, które marzą o odzyskaniu jędrnej, elastycznej skóry i chcą wygładzić zmarszczki na twarzy. Rozwiązujemy też problemy z podwójnym podbródkiem czy nieestetycznie wyglądającym dekoltem.

HIFU jest odpowiednie dla osób, które oczekują szybkich, widocznych efektów, które utrzymają się na dłuższy czas.

Efekty HIFU

Zabieg HIFU przynosi bardzo dobre efekty w postaci wygładzonej, ujędrnionej skóry. Doskonale radzi sobie z niedoskonałościami, które wpływają negatywnie na Twój wygląd oraz samopoczucie. Jakich rezultatów możesz się spodziewać po opuszczeniu gabinetu Ostrobramska Beauty Clinic? Przede wszystkim:

  • zredukowanych i spłyconych zmarszczek w okolicy twarzy, szyi i dekoltu,
  • redukcji podwójnego podbródka,
  • uwydatnienia linii żuchwy,
  • wymodelowanych policzków,
  • wzmocnione wiotkiej skóry,
  • uniesienia brwi.

Efekty są bardzo naturalne i dobrze widoczne. Organizm zostaje pobudzony do tego, aby w naturalny sposób się regenerował. Tkanki się goją i ulegają przebudowie. Rezultaty liftingu utrzymują się przez długi czas.

Zabieg HIFU w Warszawie – Ostrobramska Beauty Clinic

Planujesz poddać się zabiegowi HIFU w Warszawie? Ostrobramska Beauty Clinic to najlepsze miejsce, aby skorzystać z profesjonalnych i nowoczesnych zabiegów kosmetycznych. Są one wykonywane przez ekspertów na zaawansowanym sprzęcie. To oznacza dużą precyzję, ale też komfort i doskonałe rezultaty po opuszczeniu kliniki. Zapraszamy do rezerwacji wizyty.