Kriolipoliza w Warszawie

Kriolipoliza w Warszawie

Jeżeli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na odchudzanie, rozważ metodę kriolipolizy. Jest to proces redukcji wagi, który odbywa się poprzez… miejscowe zamrażanie tłuszczu. W ten nowoczesny sposób udaje nam się wymodelować sylwetkę pacjentów bez interwencji chirurgicznej. To gwarantuje komfort, ale też pozwala w krótkim czasie odmienić swój wizerunek. Jeżeli zmiana nawyków żywieniowych, ćwiczenia nie pomagają w takim stopniu, jakbyś tego oczekiwał – czekamy na Ciebie w Ostrobramska Beauty Clinic. Mamy narzędzia oraz pomysły na to, aby pomóc Ci w wyszczupleniu sylwetki, zlikwidowaniu cellulitu oraz ujędrnieniu skóry i jej wygładzeniu.

Kiedy i dlaczego warto wykonać kriolipolizę?

Podczas pierwszej wizyty pacjenci pytają nas – jest tak wiele zabiegów medycyny estetycznej, dlaczego akurat kriolipoliza powinna mnie zainteresować? Wówczas odpowiadamy, że kriolipoliza jest najlepsza dla osób, które mają prawidłową masę ciała, jednak ich problemem jest miejscowo zgromadzony nadmiar tkanki tłuszczowej. Trudno ja zredukować, ale też trudno pogodzić się z jej istnieniem.

Zabieg jest na tyle precyzyjny i bezpieczny, że możemy wykonać go na różnych partiach ciała – podbródku, ramionach, bryczesach, boczkach, w talii, na brzuchu i pośladkach. Wiele z nich jest narażonych na odkładanie tkanki tłuszczowej, lecz trudno dobrać ćwiczenia czy metody jej rozbijania, aby były skoncentrowane tylko na tych obszarach.

Efekty po kriolipolizie

Rezultaty zabiegów nie są widoczne od razu, dlatego naszym pacjentom mówimy, że kriolipoliza jest dla cierpliwych. Efekty pojawiają się jednak stosunkowo szybko – już w ciągu 2 miesięcy od zabiegu. To okres niezbędny do tego, aby organizm zdążył pozbyć się sporej części komórek, które zostały wymrożone. Jeżeli będziesz dbał o dietę i przerzucisz się na aktywny tryb życia, to ryzyko powstawania nowych komórek tłuszczowych zmniejszy się.

Kriolipoliza w Ostrobramska Beauty Clinic

Jesteś chętny na skuteczne, bezpieczne i nowoczesne odchudzanie? Kriolipoliza w Warszawie w Ostrobramska Beauty Clinic to doskonały wybór. Podczas pierwszej wizyty opowiemy Ci, jak wygląda zabieg, jak przebiega przygotowanie i powrót do formy po terapii. Przeprowadzimy wywiad, a na podstawie uzyskanych odpowiedzi ustalimy, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania wymrażania. Zadbamy o Twój komfort i dobre samopoczucie – u nas poczujesz, że jesteś pod najlepszą, profesjonalna opieką.