Pedicure

pedicure

Pedicure – raj dla skóry stóp i paznokci

Pedicure jest zabiegiem dla skóry i paznokci stóp, który może być stosowany w celach kosmetycznych lub leczniczych. Pedicure leczniczy skutecznie radzi sobie z takimi przypadłościami, jak między innymi bolesne problemy, odciski, modzele czy nagniotki. Pedicure kosmetyczny obejmuje natomiast szereg czynności, takich jak między innymi pielęgnacja paznokci i skórek oraz zadbanie o stan skóry przez zastosowanie specjalistycznych peelingów, masek i kremów. W ramach pedicure kosmetycznego można wykonać również pedicure hybrydowy. Efektem pedicure kosmetycznego jest znaczna poprawa kondycji i wyglądu oraz odżywienie skóry stóp i płytki paznokci.

Pedicure w Salonie Kosmetycznym Ostrobramska Beauty Clinic

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdrowe, zadbane stopy i paznokcie stanowią podstawę dobrego samopoczucia, dlatego też w Ostrobramska Beauty Clinic skorzystać możesz z zabiegu kosmetycznego, jakim jest pedicure. Wybierając pedicure w naszym Salonie, otrzymujesz nie tylko gwarancję profesjonalnego wykonania usługi, lecz również pełnego relaksu, odprężenia i komfortu.

W ramach usługi kompleksowo zadbamy o Twoje paznokcie, poprawimy kondycję skóry stóp, a także wykonamy pedicure hybrydowy. Nasz w pełni przeszkolony i wykwalifikowany zespół zadba o najwyższy poziom świadczonych usług, odpowie na wszelkie pytania i podpowie jak zadbać o stopy. Pedicure wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości, bezpiecznych kosmetyków, które pozwalają odżywić skórę stóp, a także zadbać o wygląd paznokci. Po zabiegu pedicure Twoje stopy pozostaną miękkie i maksymalnie nawilżone, a paznokcie zadbane i estetyczne.

Pedicure Warszawa Praga-Południe

Szukasz sprawdzonego i zaufanego Gabinetu Kosmetycznego? Nasz Salon jest odpowiednim miejscem dla Ciebie! Ostrobramska Beauty Clinic zlokalizowana jest na Pradze-Południe przy ul. Motorowej 10B. Do skorzystania z naszej oferty pedicure zachęcamy jednak zarówno Klientki z okolicznej dzielnicy Gocław, jak i również pozostałych obszarów Warszawy.

Zapraszamy do rezerwacji dogodnego terminu wizyty. W przypadku pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt.