Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz – Gocław, Warszawa

zabiegi na twarz Każda kobieta chce mieć piękną i promienną cerę, bez przebarwień i zmarszczek. Czuć się młodo i atrakcyjnie. Jednak wraz z upływem czasu, skóra traci jędrność. Wówczas warto odwiedzić sprawdzony salon kosmetyczny i oddać się w ręce profesjonalistów. Gabinety kosmetyczne oferują długą listę zabiegów upiększających więc wybór odpowiedniego zabiegu na twarz, w tym idealnie dopasowanego do naszych potrzeb, nie jest łatwym zadaniem.

Ostrobramska Beauty Clinic zachęca zarówno panie jak i panów do skorzystania z oferowanego w Klinice w Gocławiu szerokiego przekroju różnego rodzaju zabiegów na twarz, których celem jest poprawa jędrności i kondycji skóry, modelowanie konturu twarzy i redukcja przebarwień.

Rodzaje najpopularniejszych zbiegów na twarz wykonywanych w naszym salonie urody

Botoks to zabieg polegający na  wstrzyknięciu niewielkiej ilości toksyny botulinowej w wybrane miejsce twarzy. Toksyna botulinowa blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe i powoduje rozluźnienie mięśni, czego efektem jest wygładzenie zmarszczek mimicznych. Zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia, a jego efekt utrzymuje kilka miesięcy. Botoks jest stosowany do redukcji zmarszczek górnej części twarzy, czyli poprzecznych na czole, kurzych łapek oraz  zmarszczek, które pojawiają się między brwiami.

Mezoterapia  to zabieg przeznaczony dla osób, u których widoczne są drobne objawy starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, zwiotczenie i odwodnienie skóry. Zabieg polega na wykonaniu serii nakłuć preparatem z odpowiednią mieszaniną substancji rewitalizujących i regenerujących, w tym kwasu hialuronowego, witamin czy wyciągu z alg morskich i zielonej herbaty. Efektem jest pobudzane mechanizmu regeneracji skóry, dzięki czemu zyskujemy znaczną poprawę napięcia, jędrności, odżywienia i nawilżenia skóry. Z twarzy znikają drobne zmarszczki, a głębsze ulegają spłyceniu.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i odpowiada za jej jędrność i sprężystość. Jednak wraz z wiekiem jego zawartość ulega zmniejszeniu, a skóra wiotczeje. Wypełniacze
na bazie kwasu hialuronowego poprzez wstrzyknięcie uzupełniają ubytki i przywracają jędrność twarzy. Efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez wiele miesięcy. Kwas hialuronowy może być stosowany do powiększenia ust, podniesienia opadających kącików ust,  wyrównania ich kształtu, a także poprawienia owalu twarzy i zniwelowania zmarszczek.