Drenaż limfatyczny w Warszawie

Drenaż limfatyczny w Warszawie

Drenaż limfatyczny to zarówno metoda leczenie, jak i upiększania ciała. Zabieg oddziałuje na skórę, także w jej głębszych warstwach. Ujędrnia, zmniejsza obrzęki i pomaga pozbyć się cellulitu. Z uwagi na wszechstronne i skuteczne działanie z zabiegu korzystają także sportowcy potrzebujący regeneracji po wysiłku.

W Ostrobramska Beauty Clinic w Warszawie drenaż limfatyczny jest jedną z usług, którą świadczymy dla naszych klientów. Dowiedz się więcej o tym sposobie oddziaływania na układ chłonny i przekonaj się, że ta metoda jest odpowiednia także dla Ciebie. Gdyby istniały jakiekolwiek przeciwwskazania, zostaniesz o nich poinformowany podczas wizyty konsultacyjnej z naszym masażystą.

Na czym polega drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny to zabieg wykonywany przez doświadczonego masażystę. Częściowo wykonuje go manualnie, choć wspiera się także aparatem do kompresji pneumatycznej. Ręcznie wykonuje się spokojne ruchy okrężne i obrotowe, pompujące i czerpiące. Natomiast w aparacie umieszcza się kończynę z obrzękiem. Każda  metod polega na przesuwaniu w pierwszej fazie i odprężaniu w drugiej. W ten sposób powstają optymalne warunki do regeneracji układu limfatycznego w miejscach, w których uległ uszkodzeniu.

Dla kogo jest drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny w Warszawie proponujemy wszystkim, którzy cierpią z powodu obrzęków i chcą się ich pozbyć ze względów estetycznych, jak i zdrowotnych. Pod naszą opieką pozostają sportowcy i wszyscy, którzy mają problem z obrzękami tłuszczowymi, pourazowymi, limfatycznymi. To zabieg z zakresu wellness oraz regeneracji powysiłkowej.

Efekty drenażu limfatycznego

Dobrze przeprowadzona terapia (zazwyczaj wykonuje się kilka sesji w ustalonych odstępach czasu) przynosi odczuwalne korzyści. Do najważniejszych rezultatów zalicza się:

  • łagodzenie dolegliwości bólowych,
  • redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu,
  • ujędrnienie i poprawienie elastyczności skóry,
  • oczyszczenie organizmu z toksyn,
  • szybszy powrót do formy po przeciążeniu treningowym, po kontuzji lub po operacji.

Drenaż limfatyczny w Ostrobramska Beauty Clinic

Zapraszamy na drenaż limfatyczny w Ostrobramska Beauty Clinic. Nasza klinika to miejsce, w którym profesjonalnie i bezpiecznie przeprowadzamy masaże o charakterze zdrowotnym i upiększającym. Mamy indywidualne podejście do każdego, kto nas odwiedza, dlatego zawsze skupiamy się na potrzebach konkretnych pacjentów. Mają oni dostęp do nowoczesnego zaplecza oraz znajdują się pod opieką doświadczonych masażystów.