Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna – wymarzony efekt bez ryzyka

Nasza Klinika, która mieści się w dzielnicy Praga–Południe w Warszawie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w tym wygładzanie zmarszczek mimicznych za pomocą botoksu, mezoteriapia igłowa skóry głowy, szyi i twarzy, ostrzykiwanie zmarszczek kwasem hialuronowym i inne. Wykonywane przez nas profesjonalne zabiegi kosmetyczne dają wiele możliwości naszym Klientom, począwszy od redukcji zmarszczek mimicznych i głębokich bruzd, poprzez zmianę owalu twarzy, odmłodzenie spojrzenia, aż po poprawę kształtu ust, eliminację cellulitu i wzmocnienie witalności skóry.
 
Wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Małgorzata Makowska dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku medycyna estetyczna prowadzonych przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, modelowaniu twarzy z użyciem preparatów kwasu hialuronowego, regeneracji i rewitalizacji skóry wykonując zabiegi mezoterapii igłowej, w tym osocza i fibryny bogatopłytkowej, a także peelingi chemiczne. Swoją wiedzę i umiejętności stale pogłębia pod okiem wybitnych specjalistów, biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach. Specjalista pediatrii, w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z alergologii. Autorka publikacji naukowych w czasopismach medycznych. W wolnej chwili uwielbia podróżować, grać w tenisa, jeździć na rowerze, a także uczestniczyć w koncertach jazzowych i muzyki klasycznej.
 

Medycyna estetyczna – Praga Południe, Warszawa

Współcześnie istnieje wiele możliwości poprawy wyglądu, a  medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Jej zadaniem jest nie tylko zatrzymanie procesu starzenia, ale także poprawa jakość życia Klientów oraz usuwanie niedoskonałości o różnym podłożu tak, aby Pacjenci wyglądali pięknie, młodo i atrakcyjnie. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod, stosowaniu odpowiednich preparatów oraz wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, medycyna estetyczna oferuje upiększenie i odmłodzenie metodami łagodnymi, niemal bezinwazyjnymi, bez użycia skalpela, wykonania cięć i blizn. Dodatkowo efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu i utrzymują się przez długi okres czasu.

W dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny jest wizytówką zarówno kobiet, jak i mężczyzn, dlatego coraz częściej poddajemy się zabiegom upiększającym, aby zatrzymać młody wygląd. Skorzystanie z zabiegów medycyny estetycznej daje gwarancję zachowania atrakcyjności fizycznej, zdrowego i pięknego wyglądu skóry oraz pozytywnego samopoczucia.

Ostrobramska Beauty Clinic oferuje kompleksowy wachlarz nowoczesnych rozwiązań medycyny estetycznej, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod oraz nowoczesnego sprzętu w skuteczny sposobów walczymy z dyskomfortem zewnętrznym Pacjentów oferując profesjonalne  usługi z zakresu medycyny estetycznej. Najpopularniejszymi zabiegami medycyny estetycznej, z których korzystają również nasi Klienci są: usuwanie zmarszczek, powiększanie i nawilżanie ust, redukcja rozstępów, redukcja cieni i worków pod oczami, poprawa owalu twarzy, redukcja cellulitu, zatrzymanie wypadania włosów oraz redukcja blizn.

Jesteśmy doświadczonym zespołem kosmetologów, którzy nieustannie zdobywają wiedzę o nowych zabiegach i osiągnięciach kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Stale poszerzamy swoje horyzonty, by móc zaoferować Państwu kompleksowe usługi i zabiegi uzupełniające, które spełnią Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego, który mieści się przy ul. Motorowej 10B w Warszawie.