Ile kosztuje depilacja laserowa?

depilacja Ostrobramska Beauty Clinic oferuje Państwu możliwość poprawy samopoczucia i komfortu życia dzięki profesjonalnym i efektywnym zabiegom kosmetycznym, wykonywanym przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zabiegi, które wykonujemy w naszej klinice wykonywane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu medycznego, będącego gwarantem zarówno skuteczności, jak i bezpieczeństwa. W bogatej ofercie obejmującej szeroki zakres zabiegów znajdą Państwo również depilację laserową, która jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej.

Na czym polega depilacja laserowa?

Gładkie nogi, pachy, ręce czy strefa bikini to marzenie większości kobiet. Metod na pozbycie się niechcianych włosków jest wiele. Jednak jedną z najskuteczniejszych jest depilacja laserowa, której zadaniem jest trwałe uszkodzenie struktury włosa tak, aby ponownie nie ulegał wzrostowi. Depilacja laserowa jest polecana zarówno kobietom i mężczyznom w każdym wieku. Depilacji można poddać każdą część ciała, w tym nie tylko nogi, pachy, ręce i bikini, ale także plecy, brzuch, twarz i inne części. Zabieg depilacji laserowej polega na usuwaniu włosków za pomocą wiązki światła, która dobierana jest w zależności od koloru i grubości włosa oraz koloru skóry. Wiązka światła emitowana przez laser jest pochłaniana przez melaninę, czyli barwnik zawarty w cebulkach włosów. Impuls laserowy wytwarza energię termiczną, która powoduje zniszczenie struktury odpowiedzialnej za wzrost włosków.

Depilacja laserowa – koszt

Koszt zabiegu depilacji laserowej zależy od miejsca, z którego ma zostać usunięte zbędne owłosienie. Najczęściej wykonywany zabieg depilacji, za który najwięcej można zapłacić to bikini brazylijskie oraz depilacja nóg. Więcej również można zapłacić za usuwanie włosków z takich części ciała jak brzuch, tors czy plecy. Oczywiście kwota za zabieg zależna jest od wewnętrznego cennika gabinetu. W Ostrobramska Beauty Clinic skorzystać można z  atrakcyjnych ofert, takich jak promocyjne ceny na różne zabiegi, w tym również depilację laserową. Oferujemy też ciekawą ofertę pakietową oraz bonusy dla stałych Klientów. Ile zatem kosztuje depilacja laserowa? Na stronie naszej kliniki przedstawiamy cennik zabiegów depilacji laserowej obowiązujący w naszym salonie, z którym mogą Państwo
się zapoznać. Serdecznie zapraszamy.