Kevin Murphy – produkty do farbowania i stylizacji włosów z najwyższej półki

Kevin-Murphy-produkty-do-farbowania-i-stylizacji-wlosow

Wybór odpowiednich produktów do stylizacji czy farbowania włosów nie jest łatwą czynnością. Niektóre tego typu kosmetyki zbyt mocno obciążają włosy, a co za tym idzie, efekt jest odwrotny od zamierzonego. Dodatkowo skład takich kosmetyków często pozostawia wiele do życzenia, przez co zbyt częste stosowanie konkretnego produktu może mieć negatywny wpływ na kondycję i wygląd naszych włosów. Dzięki produktom Kevin Murphy możemy odpowiednio wystylizować włosy, nie obciążając ich i nie szkodząc ich strukturze.

Jak powstała marka Kevin Murphy?

Kevin Murphy jest stylistą, który w branży działa już od ponad dwudziestu lat. Rozwój jego kariery sprawił, że tworzy on nie tylko codzienne stylizacje, ale również takie, które są wykorzystywane w filmach czy pokazach mody.  Produkty do stylizacji i farbowania włosów Kevin Murphy powstały w odpowiedzi na potrzeby tego właśnie stylisty, dla którego standardowe rozwiązania zbyt mocno obciążały włosy. Wyjątkowo lekkie, a zarazem skuteczne produkty marki Kevin Murphy powstają przy wykorzystaniu takiej samej technologii jak w przypadku kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Dzięki niej otrzymane zostają produkty, które nadają włosom odpowiedni wygląd bez ich dodatkowego obciążania.

Co wyróżnia produkty do stylizacji i farbowania włosów Kevin Murphy?

Stylista Kevin Murphy wychodzi z założenia, że produkty nie mogą szkodzić zarówno ludziom jak i środowisku, przez co formuły jego produktów bazują wyłącznie na naturalnych składnikach aktywnych, czerpanych z ekologicznych upraw. Produkty są pozbawione siarczanów i parabenów. W składzie kosmetyków znajdują się witaminy i aminokwasy, które pomagają odbudować strukturę włosów. Dzięki nim włosy stają się grubsze, a rozdwajające się końcówki nie stanowią już problemu. Podobnie działają antyultleniacze z owoców cytrusowych i śliwki kakadu. Dodatek ekstraktów z masła mango i murumuru gwarantuje wygładzenie łusek i miększe włosy, a wyciągi z bambusa, drzewa chinowego czy kwiatów pomarańczy ich odpowiednie nawilżenie. Połączenie wszystkich składników pozwala nam wypielęgnować włosy i uzyskać odpowiednią stylizację, a to wszystko bez obciążenia włosów.

Jakie kosmetyki oferuje marka Kevin Murphy?

Kevin Murphy to marka, która tworzy produkty najwyższej jakości przeznaczone do pielęgnacji, stylizacji czy farbowania włosów. Produkty zostały zaprojektowane między innymi z myślą o włosach farbowanych, cienkich, łamliwych, puszących się czy wymagających solidnej regeneracji. W ofercie znaleźć możemy produkty takie jak na przykład szampony, odżywki, maski, produkty pomagające chronić włosy przed wysoką temperaturą czy farby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego salonu kosmetycznego w Warszawie!