Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego Twoje usta są małe, zaciskają się w wąską kreskę, nie są odpowiednio zarysowane i wypełnione? Wiele kobiet ma kompleks na tym punkcie i próbuje różnych trików makijażowych. Niestety zazwyczaj bezskutecznie lub z krótkotrwałym rezultatem. Jeśli nie chcesz każdego dnia spędzać długich minut na robieniu makijażu, wybierz alternatywę – powiększanie ust kwasem hialuronowym. Dowiedz się więcej na temat tej metody.

Na czym polega powiększanie ust kwasem?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to dobrze znana metoda stosowana w celu poprawienia kształtu i wyglądu warg. Czasem problemem jest nierówna pigmentacja czy struktura i wtedy też warto rozważyć zabieg medycyny estetycznej. Warto wiedzieć, że nawet idealne usta z czasem mogą prezentować się gorzej. To efekt ekspozycji na słońce i postępujące procesy fotostarzenia. Ratunkiem jest zabieg modelowania pomagający odzyskać pożądany kształt, wypełnienie, odcień i cieszyć się symetrycznym układem twarzy.

Czy powiększanie ust kwasem jest bezpieczne?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym może nie być odpowiednie dla każdego. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, masz stan zapalny skóry lub chorobę autoimmunologiczną – powiedz o tym kosmetologowi. Podczas wywiadu zakwalifikuje on Cię do zabiegu. Jednocześnie udaj się do miejsca o nieposzlakowanej opinii, które korzysta z nowoczesnych sprzętów, metod, a zatrudnia wyłącznie doświadczonych specjalistów.

Na czym polega powiększanie ust kwasem?

Nie należy obawiać się przebiegu zabiegu powiększania ust, bo dobrze wykonane modelowanie czy wypełnienie gwarantuje naturalny, estetyczny efekt. W zależności od tego, czy chcesz nawilżyć usta czy powiększyć je należy zastosować kwas hialuronowy usieciowiony lub nieusieciowiony. Sam zabieg trwa około 60 minut i odbywa się w znieczuleniu miejscowym, co do minimum ogranicza bolesność i dyskomfort.

Efekty po powiększaniu ust kwasem

Nie da się ukryć, że efekty po wypełnianiu ust kwasem hialuronowym są doskonałe. Zauważysz poprawę nawilżenia, linii wargowej, wypełnienie, piękny kolor – nawet bez malowania szminką.

Co ważne, efekty utrzymują się długo – zazwyczaj od 6 do nawet 18 miesięcy (zależy od metody i indywidualnych predyspozycji). Aby tak się stało, trzeba stosować się do zaleceń kosmetologa, dotyczących pielęgnacji ust, masowania, unikania przez kilka dni po terapii ekspozycji na słońce i chlorowaną wodę. Niewskazane są też używki. Zaleca się natomiast uzupełnianie płynów poprzez picie wody.