Zabiegi, które odmłodzą twoją skórę

Choć starzenie się skóry to proces nieunikniony, to jednak wiele osób chciałoby go możliwie jak najbardziej opóźnić. Nie dla wszystkich geny są łaskawe i niektórych dotyka to zdecydowanie za szybko. Pomimo młodych lat wygląd skóry nie jest zadowalający i z upływem czasu staje się ona coraz bardziej cienka, wiotka i oprószona zmarszczkami. Czy istnieją skuteczne metod na to, aby poprawić jej wygląd i sprawić, że czas stanie się dla niej nieco bardziej łaskawy?

Trzy metody dla polepszenia wyglądu skóry

Dermapen 4 zabieg to skuteczna metoda na walkę ze starzejącą się skórą. Niewielkie urządzenie, które zyskuje wielką moc w rękach doświadczonej kosmetolog. Efekt takiego zabiegu zauważalny jest już po pierwszej wizycie, jednak nie da się ukryć, że dopiero po całej serii zabiegów skóra jest naprawdę odmłodzona. Dermapen pomaga nie tylko spłycić zmarszczki czy uzyskać efekt odżywienia skóry. Pomaga także usuwać blizny potrądzikowe czy rozstępy. Jest skuteczny nie tylko na skórze twarzy, ale także na dekolcie, szyi, brzuchu, pośladkach czy udach. 

Osobom, których skóra potrzebuje mocniejszego odżywienia polecamy zabieg zaffiro. To alternatywa dla liftingu, która niweluje wiotkość skóry, spłyca zmarszczki a nawet pozwala na redukcję opadającej powieki czy policzków. Finalnie można go spokojnie nazwać alternatywą dla tradycyjnego liftingu. Plusem jest to, że po tym zabiegu nie jest konieczna dodatkowa rekonwalescencja, a efekty widoczne są natychmiastowo. 

Zabieg HIFU to kolejna alternatywa dla liftingu. To urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną wiązkę energii ultradźwiękowej, która trafia wprost do głębokich warstw skóry. Wbrew pozorom jest to całkowicie bezinwazyjny zabieg, a jego efekty porównywalne są z tradycyjnym liftingiem. Fale uderzeniowe pomagają w pobudzeniu skóry do tworzenia kolagenu, dzięki czemu następuje samoregeneracja. 

Zrelaksuj się podczas masażu, który Cię odmłodzi

Drenaż limfatyczny to specjalny rodzaj masażu, który pobudza zgromadzoną pod skórą limfę i pomaga w jej przesunięciu. Finalnie redukuje obrzęk i poprawia krążenie. Wiele osób kojarzy ten zabieg z masażem przeprowadzanym na kończynach, a niewiele wie, że drenaż limfatyczny twarzy daje świetne efekty. Dzięki niemu skóra jest ujędrniona, a regularnie wykonywany może nawet spłycić zmarszczki. Dodatkowo znikają obrzęki czy stany zapalne. Prawidłowo przeprowadzony masaż dzięki poprawieniu krążenia pomaga także w usuwaniu toksyn z komórek. 

Jedno urządzenie wiele możliwości – karboksyterapia

Karboksyterapia pozwala nie tylko zredukować cellulit czy przywrócić sprężystość skóry na ciele. Z powodzeniem można stosować ten zabieg także na twarzy. To całkowicie bezpieczna metoda, której głównym czynnikiem aktywnym jest dwutlenek węgla. 

Skorzystaj z pomocy doświadczonego kosmetologa

Jak widzisz metod na odmłodzenie czy przywrócenie dawnego blasku skóry jest naprawdę wiele. Podstawą jest więc dobrze dobrany zabieg. To kwestia bardzo indywidualna. Dlatego warto wybrać się do polecanego salonu, w którym możemy liczyć na profesjonalną pomoc w doborze najlepszej metody.